Říjen 2008

Billovo krásné očko s new piercem:=)...dokonalost

22. října 2008 v 16:18 | Lenik |  Billi fotky
Dokonalost...to je první slovo, které mě napadlo, když jsem uviděla tu fotečku...to oko, ty stíny a ten pierc...rozum mi zůstává stát nad tou krásou:-***


Rozhovor těsně před MTV

22. října 2008 v 15:59 | Lenik |  Rozhovory a články TH
Na jaké hvězdy se těšíte na Los Premios?

Bill: Velmi se těšíme na celý přenos. Být zde a vidět všechny umělce - jsem si jistý, že tam bude spousta skvělých vystoupení. A pak taky to, že my sami budeme vystupovat a jsme nominováni. Je to pro nás opravdu velké a jsme vzrušení, že tam budeme.

Jak moc chcete vyhrát cenu Los Premios?
Tom: Vyhrát cenu je vždy skvělé, ale je úžasné už to, že jsme nominováni. V Mexiku jsme byli jenom jednou. Takže, jak Bill řekl, jsme velmi rádi, že tam můžeme být.

Existuje nějaký latinský umělec, se kterým by jste chtěli spolupracovat?

Tom: Je pár skvělých latinských umělců a určitě s někým budeme chtít v budoucnu spolupracovat, ale zatím nic není jisté.

Umíte někdo španělsky?

Bill: [směje se] Umím říct 'Hola' a 'Gracias'! Ale ne, bohužel nikdo z nás nemluví španělsky. Ale určitě nás musíte něco naučit.

Tom: [usmívá se] Ano, potřebuju určitě nějaký dobrý fráze pro všechny krásný holky, co jsou tu..

Cítíte se někdo díky tomu, že jste němečtí umělci, ztracení v anglických překladech vašich songů?

Bill: Naše texty jsou pro nás opravdu důležité a chceme, aby jim všichni rozumněli. To je důvod toho, proč jsme se rozhodli nahrát album v angličtině. Vybrali jsme naše oblíbené písničky z našeho prvního a druhého německého alba a přeložili je naráz do angličtiny. [směje se] Někdo nám při tom pomáhal, protože naše angličtina není zas tak výborná. Ale nejdůležitější bylo, aby žádný z těch song neztrácel. Proto jsme to přeližili ráz na ráz.

Co můžou od vás fanoušci očekávat po zbytku roku 2008?

Bill: Budeme zaneprázdnění s reprezentováním Scream. Po Los Premios budeme jezdit po Státech, hrát pár koncertů a prezentovat se. V listopadu budem na European Music Awards a budem zaměstnaní až do Vánoc. Ale i přesto se budem snažit někdy pracovat na našem třetím albu. Takže ve zbytku roku 2008 je spousta práce.


Smile twins

7. října 2008 v 6:41 | Lenik |  Dvojčátka fotky
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Jééé...to jsou naše zlatíčka...jak už je to dávno a co všechno se za tu dobu změnilo:-**

Whom calls Tom?

7. října 2008 v 6:39 | Lenik |  Fotomontáže
Jééé...moc krásná montážka:-*

Album kolem ledna a března 2009

7. října 2008 v 6:36 | Lenik |  Novinky!!!

Hit Muse Mag zveřejnil malý článek o novém albu Tokio Hotel, mělo by vyjít kolem ledna a března 2009
a mělo by být opravdu "hard rockové".

"Čekání bude možná pro fanoušky vypadat nesnesitelně,ale jejich trpělivost bude odměněná,nové album Tokio Hotel ,které bylo předpokládáno,že by mohlo vyjít už v listopadu ,bude pro veřejnost
na začátku roku 2009. Ale podle manažera skupiny "Bude to velmi rockové CD".Výborné!

Oproti tomu,co bylo ohlášeno v létě, další album Tokio Hotel nebude vydané ještě před svátky,ale nýbrž mezi lednem a březnem 2009.Nedávno to oznámil manažer skupiny David Jost. CD je velmi inspirováno nedávnými cestami
a i americkým tour,takže bude opravdu rockové.Přinejmenším,to nadané kvarteto vysvětlí: "Zvuk je drsnější než v těch předešlých albech, Bill má nápady na nové písně už několik měsíců,stráví svůj všechen volný čas psaním písní." Takže musíme si počkat na nové album ,aby z něj bylo opravdu mistrovské dílo.