Prosinec 2007


Óčko - best of 2007

31. prosince 2007 v 10:20 | Petik |  Zajímavosti

Dneska bylo na óčku top 20 roku 2007. TH se umístili se třemi klipy v top 10. No minulý rok to bylo o hodně lepší, to měli tři klipy v top 3 :D Ale i tak je to super úspěch.

Tady je pořadí top 10

1. Tokio Hotel - Übers Ende der Welt
2. Linkin Park - Bleed it out
3. My chemical romance - Teenagers
4. Linkin Park - What I've done
5. Tokio Hotel - Spring nicht
6. Nevada Tan - Neustart
7. My chemical romance - Famous last words
8. Linkin Park - Shadow of the day
9. US5 - Rythm of life
10. Tokio Hotel - An deiner Seite (Ich bin da)

Demonstrace v Praze

30. prosince 2007 v 20:30 | Petik |  Novinky!!!

Více informací -> http://praha-th.blog.cz/

Jak si vede DVD v ČR....

30. prosince 2007 v 19:50 | Petik |  Zajímavosti
Tak jsem konečně zjistila, jak si vede DVD v Česku. Hned dole, na té hlavní stránce Bontonlandu, je napsaný seznam pěti nejprodávanější filmů a
Zimmer 483 - Live in Europe je na 2.místě! Takže to je super ne?:D
Tady je top 5:
1. Vánoční pohlednice Konta BARIÉRY
2.Tokio Hotel - Zimmer 483: Live In Europe
3. Harry Potter a Fénixův řád ( Harry Potter and the Order of the Phoenix
4. Angelika kolekce 5DVD ( Angelique Collection 5DVD )
5. Simpsonovi ve filmu ( Simpsons Movie )

Izraelští fanoušci demonstrovali...

30. prosince 2007 v 19:30 | Petik |  Novinky!!!
27.12. byla v Izraeli demonstrace, aby se Tokio Hotel zase vrátili do Izraele. Fanoušci z celé země přijeli do Tel Aviva, aby se demonstrace zúčastnili. Maariv Lanoar, populární časopis udělal s fanoušky rozhovor a také nějaké fotky. Teď to vypadá, že druhé vystoupení je možné a to jen díky spojení, oddanosti a silné touze izraelských fanoušků.

Novoroční pozdrav od TH

30. prosince 2007 v 19:20 | Petik |  TH pro fans

V němčině - > TADY

V angličtině -> TADY

Hra TH v ČR

30. prosince 2007 v 19:05 | Petik |  Novinky!!!
Hru TH na mobil, si můžete stáhout už i v ČR.
Tady je link -> Hra Tokio Hotel
Screenshot:Tokio Hotel - The Official Mobile GameScreenshot:Tokio Hotel - The Official Mobile Game

TH panenky

30. prosince 2007 v 16:45 | Petik |  Tokio Hotel fotešky

¨

Do Magdeburgu xD

29. prosince 2007 v 17:03 | Petik |  Akcičky


Datum odjezdu: 21.6.2008
Místo odjezdu: Praha (presné místo ješte určíme)
Čas odjezdu: 1:00 ráno
Cena zájezdu:cca 800 Kč (v ceně je zahrnuta doprava tam a zpět presnou cenu urcime co nejdriv)

Více informací ZDE

Koncert na fotbalovém stadionu!

29. prosince 2007 v 16:10 | Petik |  Akcičky
TH budou vystupovat v Paříži 20.6.2008 na Parc des princes. Je to fotbalový stadión, který má kapacitu kolem 60 000 lidí. Oficiální partner je rádio NRJ.

Tady je pár fotek stadiónu...Interview s prezidentkou litevského fanklubu

26. prosince 2007 v 18:20 | Petik |  Rozhovory a články TH
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
________________________________________________________________
Setkání s: Gretou, prezidentka litevského Tokio Hotel fanklubu
Celé jméno: Greta Loc
Město: New Akmené
Věk: 16
Slabá stránka: Muzika
Zvířata: Žádná
Strach Obojživelníci a ostatní nehezcí tvorové
Motto: Největší a nejsrdnatější sny se plní. Musíte jim jenom věřit a chtít je naprosto příšerně.
Moje máma má ráda Tokio Hotel
Nyní žiju s mojí mámou. Máme se spolu dobře. Rozumí mi a tak i já jí. Mnoho lidí říká, že závidí našemu vztahu. Je to milý, že moje máma toleruje můj styl muziky a má to ráda. Když slyší první akordy "Durch den monsun" nebo "Schrei", začíná si bručet. Předtím moje máma přehlížela moji práci (Tokio Hotel FC). Ale později, když viděla, jak to beru vážně, začala se často ptát, jak to jde.
Jsem pro opravdové přátelství, ne virtuální
Jsem aktivistka, ale musím uznat, že jsem více pasivní. Když se napětí ve škole zvětší, začnu si dělat můj program trochu jinak. Nemám čas na něco nového. Tenhle rok končím hudební školu - housle. I když na ně moc ráda nehraji. Strávím tím hodně času. Nyní se učím na bubny. I když hraji jenom dva roky. Mám se docela dobře. Hrála jsem na pár koncertech. Mít vlastní rockovou kapelu by bylo brilantní. Nyní je mojí největší částí volného času, počítač. Musím, protože trávím hodně času na LTTHFC (Litevský Tokio Hotel Fan Club). Navíc je to nejlepší cesta jak komunikovat s lidmi nejenom z Litvy, ale taky s lidmi ze zahraničí. Ale nikdy bych nevyměnila opravdové přátelství za virtuální.
Pozoruhodný volný čas
Pátky večer trávím se svými přáteli. Často se procházíme po městě, chodíme do kavárny po večerech, na filmy. Taky si někdy spolu sedneme a povídáme si o dennodenních věcech.
Škola? Jsem úspěšná!
Teď jsem v jedenácté třídě! Vždycky jsem byla úspěšná, takže letos nemám velké problémy. Samozřejmě, že musím sedět trochu dýl nad učením, když se učím matiku nebo dějepis. Ale je možnost se učit, jenom musíte mít trochu vytrvalosti. Nemám ráda tělocvik, ale miluji němčinu. Tenhle jazyk je pro mě nějak speciální a nejenom kvůli těm čtyřem, jejichž muzika zaplnila moji hlavu.
Nepotřebuji kluky!
Nemám kluka a ani teď žádného nepotřebuji. Měla jsem kluka, ale nemyslete si, že je nemám ráda. Randili jsme kolem roku, ale skončilo to. Nyní necítím, že bych ho potřebovala. Víte, jak se to říká: nemáte to a nepotřebujete to. Mám ráda kluky, kteří jsou odděleni od ostatních, ale neumím si takového představit po mém boku. Takže bych ráda randila například se silným klukem. Když se setkávám s kluky, vždycky se dívám do očí a na jejich barvu. Pro mě je nejlepší barva hnědá.
Rudé vlasy a 14 piercingů
Neumím popsat můj styl jedním slovem. Mám různý styly oblečení. Nemůžu říct, že se neodděluji od ostatních. Barvím si svoje vlasy tmavou rudou barvou a mám hodně piercingů. Kolik? 14. Nejvíc v uších. Taky mám v nose, jazyku a ve rtu. Už nechci piercingy. Ale když jednou budu chtít další, tak to udělám. O můj vzhled se starám v určitém čase, ale ne tak moc, jak bych chtěla. Ráno pospíchám, takže nemůžu stát před zrcadlem nebo přemýšlet, co si vezmu. Taky nenosím exkluzivní doplňky, ale nikdy nesundám dva spletené náramky od mých přátel: s křížem a další potom vyrobený speciálně pro mě a na tom je napsané "Gustav".
Budu organizér
Jinak jsem přátelská a upřímná. Ráda komunikuji, ale když šílím, tak mě nechte být a nerušte mě. Jsem tvrdohlavá a vždycky dodržuji slovo. Taky ráda cestuji. Už jsem byla v Lotyšsku, Polsku, Německu. Poslední udělali největší dojmy. Ráda žiju v Litvě, ale kdybych si měla vybrat jednu zemi, rozhodně Německo. Miluji párty, ale samozřejmě, že někdy není nic lepšího než poklidný večer doma. Nemám ráda nedochvilné lidi, lháře a ti, kteří neposlouchají. Ti mě naprosto ničí. Jsem organizér od narození, takže v budoucnosti si myslím, budu dělat organizéra nebo manažera.
O Tokio Hotel
Je milé, že přátelé se nedívají na Tokio Hotel jako na teen kapelu. Velmi se zajímají o můj FC, vždycky se ptají, jak se vede a i ti, kteří nemají rádi Tokio Hotel muziku.
Proč Tokio Hotel?
Hodně se sama sebe ptám, proč Tokio Hotel, ale nemůžu najít odpověď. Když jsem viděla jejich klip "Durch den monsun", okouzlilo mě to. Běžela jsem k TV a zamilovala si je. Vždycky jsem měla ráda lidi, kteří se oddělují od ostatních. A Tokio Hotel jsou jako oni. Taky se velmi ráda učím ve škole němčinu, učím se jí ve škole. Takže se velmi zajímám o německé písně, texty jsou velmi blízké a smyslné. Taky mám ráda jejich osobnosti. Jsou tak odlišní a přesto stejní.
Nejradši mám Gustava
Ze srdce uznávám všechny z kapely. Jsou šílení, milý a velmi jednoduší. Ale nejradši mám bubeníka Gustava. Je nejsrdečnější a to mám nejradš. Nikdy nepřejde brečící dívku, vždycky ji obejme a utěšuje: "Nebreč, jsme stejní jako vy." Je v hudebním byznysu tolik lidí jako vy? Taky je můj idol jako muzikant. Slíbila jsem si, že jednou budu hrát na bubny tak dobře, jako on. Nemůžu se k nim přirovnávat. Mám s nimi hodně věcí. Takže můžu říct, že moje spojení s nimi je velké. Plakáty, fotky, odznaky a sponky, oblečení, kabely a mnoho dalšího.
Tokio Hotel LIVE
Byla jsem dvakrát na TH v zahraničí. Nejdřív ve Varšavě, podruhé v Rize. Nejsem dospělá, takže bez dovolení mé mámy, nemůžu jít. Ale u toho nebyly žádné problémy. Moje máma věděla, že jejich koncert je největší sen. Moji přátelé pokaždé koupili lístky, takže jeli se mnou. Protože obě země jsou sousedé, takže jsme nepotřebovali přespání. Po koncertu jsme jeli domů. Do Rigy jsme jeli dvěma autobusy. Nebyli to jenom členi fanklubu, ale taky členi jiných fanklubů. Jakmile jsme se dozvěděli o tom koncertu, zavolali jsme agentuře a prodiskutovali to. Výlet byl úžasný. Na cestě do Rigy jsme zpívali, povídali si a tak. A o čem jiném mluvit, než o koncertu. Jak říkají členi fanklubu, jsme velká Tokio Hotel rodina - 4 kluci a tisíc lidí. Je dobrý, že v obou případech stáli fanoušci z Litvy pod podiem. Tolik z nás dostalo kousky jejich ručníků, Gustavovu paličku, Tomovo nebo Georgovo trsátko. Co může být lepšího?
Byla jsem na MTV backstage
MTV mělo soutěž, kdo vyhraje získá šanci setkat se s Tokio Hotel v backstage. Myslím, že jsem se narodila pod šťastnou hvězdou, protože se štěstí usmálo na mě. Na "Don't tell mama" festival backstage jsem si mohla vzít někoho s sebou. Vybrala jsem si kamarádku Ugne. Potkali jsme se ve fanklubu. Když jsem vyhrála MTV soutěž, měla jsem špatné recenze od lidí. A jenom od těch, kteří se mnou nikdy nemluvili a nevěděli o mě nic. Snažila jsem se obhajovat, ale později se to stalo nudným. Je to legrační! Naučila jsem se to ignorovat, takže teď na to nereaguju.
Mluvila jsem se všemi členy kapely
I když je Gustav pro mě ten nejlepší, tak největší dojem na mě udělal Bill. Vždycky sem myslela, že se na fanoušky dívá jako hvězda. Ale takový není. V pokoji, kde jsme se s nimi setkali, přišel s rukama v kapsách. Mile pozdravil, usmíval se velkým úsměvem, mluvil velmi mile. Byla jsem velmi překvapena, když se zeptal jestli mluvím německy. Slyšel jak mluvím s jeho bratrem. Bill je velmi legrační kluk. Celou dobu se usmíval, smál se. Když jsme zpívali Happy Birthday, stál před námi a usmíval se, děkoval a zářil.
Tom přišel nejdřív. Rozhodil rukama a řekl hlasitě: "Hey". Je sebejistý, odvážný, usměvavý. Gustav je klidný, srdečný, tichý. Slyšel, co jsem mu říkala. Vzal si dárek, který jsem pro něj udělala. A když jsem se zeptala, jestli ho můžu obejmout, tak mě velmi silně sám obejmul. Později se mnou žertoval o svých narozeninách, které měl před pěti dny, měl prý dort a chutnal velmi úžasně. Georg - nejtišší ze všech. Od něj jsem slyšela jenom pár slov. Ale slyšela jsem jeho smích. I on je ten stejný, kterého vidíme v televizi nebo jinde. Neměli jsme moc času, protože kluci byli unavení. Bylo tam kolem 15 fanoušků, ale jenom Ugne a já jsme s nimi mluvili německy. Takže s námi mluvili nejvíc. Ale měli jsme čas jenom na pár vět. A co k Tomovi - ptal se na fanynky Tokio Hotel z Litvy.
Dostala jsem hodně dárků
Vždycky jsem chtěla někomu přinést dort na podium. Ironie osudu, ale tenhle festival byl v čase, kdy Bill, Tom a Gustav slavili narozeniny. Takže jsem řekla Lotyšským a Litevským holkám, co jsem vymyslela. Každý souhlasil. Udělali jsme dorty a objednali je. Billův a Tomův vážil 5 kg a Gustavův 3 kg. Organizátoři festivalu souhlasili s těmi dorty. Ale Tokio Hotel ochranka nás nenechala to odnést na podium. Tak jsme jim je dali v backstage. Každý četl velmi pečlivě, co tam bylo napsané. Byli šťastní. Gustav taky ochutnal. Taky jsem dostala hodně dárků. Od autogramů, obrázků, po krásné úsměvy, povídání a nakonec - silné Gustavovo objetí. Bylo to fantastické. Taky jsme s Ugne přinesly papír, kde bylo napsané LTTHFC a Bill tam napsal "Díky za podporu" a všech podpisy. Tahle stránka je věnována všem z fanklubu, a je svatá pro všechny litevské fanoušky.
S MTV a EHR plánujeme koncert kapely v Litvě
Koncert v Litvě - náš největší sen. Snažím se to už zorganizovat po dlouhou dobu. Bohužel firmy, které organizují koncert v Litvě nereagují na naše žádosti, protože říkají, že lístek je příliš drahý na takový koncert. Ale je milé, že EHR nám pomáhá s peticí pro Tokio Hotel koncert. Taky dostáváme podporu od tisku. Trochu naděje máme taky od MTV Litvy.
Jsem známá v zahraničí
Tokio Hotel FC se skládá z Grety a Aisté. Po dvou měsících jsem se tam taky připojila. Po půl roce jsem se stala prezidentkou. Mojí povinností je se starat o fanklub, kontrolovat stránku a forum, dělat soutěže, setkání, organizovat výlety, komunikovat s médii a jinými TH fankluby. Hlavně - aby fanklub existoval. Taky mám hodně přátel z ciziny. Mluvím německy, francouzsky, anglicky. Nejlepší komunikace je s fanoušky z Lotyšska.
Vše se točí kolem FC a TH
Musím uznat, že všechno jaké takové, jak je. Někdy chcete utéct od Tokio Hotel a fanklub problémů, ale brzy vám vše chybí. Je to velká část mého života. Neříkám, že všechno skončí, ale co vím je, že na to nezapomenu. A respekt pro Tokio Hotel a jejich fanoušky tu zůstane. Je těžké zapomenout na to, co milujete víc než dva roky.


600 lístků prodáno za hodinu

26. prosince 2007 v 12:16 | Petik |  Zajímavosti
600 lístků na koncert Tokio Hotel na Slovinsku se prodalo za hodinu.


Tokio Hotel prorážejí v Americe!

25. prosince 2007 v 15:10 | Petik |  Rozhovory a články TH
Už několik dní jsou Tokio Hotel také v USA. "Scream America" právě vyšlo. První výsledek: Bill, Tom, Gustav a Georg, jak se zdá dobývají také srdce amerických dívek. Dívky obdivují Billův sladký přízvuk a chtějí je pozvat do L.A., New Yorku nebo San Francisca. Jejich US - youtube klip láme rekordy.

Na youtube je právě online jejich promo klip pro Ameriku a už na něj bylo přes 23 000 krát kliknuto a dáno k němu stonásobně komentářů. V sekci "Music" je video nyní nesporně na 1.místě, zavěsilo dokonce žhavě nový klip Britney Spears "Piece of Me".

První trend: Dívky ve Státech kluky milují: "Gustave, tvuj přízvuk je sexy", píší dívky.

11.12. vyšel singl v limitované edici.. Na CD je "Sream America" a "Ready Set Go"

Banda

25. prosince 2007 v 14:55 | Petik |  Tokio Hotel fotešky

100 000 DVD prodáno za tři týdny

25. prosince 2007 v 14:45 | Petik |  Zajímavosti
Universal Music ve Francii vydalo DVD Zimmer 483: Live in Europe.
100 000 DVD se prodalo ve třech týdnech, takže je ve Francii číslem jedna a také "diamantovým DVD"

Absolutní vítěz na EMA, RTL - beste band, NRJ music awards - hlasování

25. prosince 2007 v 14:35 | Petik |  Fans pro TH
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
  • Absolutní vítěz na EMA 07 ->
http://www.mtv.it/speciali/index.asp?speciale=ema07
V pravém sloupci označte Tokio Hotel a dejte "submit" TH jsou na 2.místě, první jsou 30 Seconds To Mars
  • RTL - Beste Band 2007
http://www.rtl.de/musik/musik_929259.php?media=voting1&set_id=

Hodnocení je takové: mies = špatné, blöd = blbé, geht so = jde to, total ok = celkem ok, spitze = špica

Nejdřív se musíte proklikat několika skupinami až se dostanete k TH a pak u nich dát"spizte"
  • NRJ Music Awards 2008
http://nrjmusicawards.nrj.fr/

Dejte Groupe/Duo International, vyberte Tokio Hotel a klikněte na "vote"

Tokio Hotel - celá pravda!

25. prosince 2007 v 14:25 | Petik |  Rozhovory a články TH
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Kopírovat pouze se zdrojem

Nepořádný? Jedovatý? Spáč? Bill, Tom, Gustav a Georg z Tokio Hotel znají každé tajemství toho druhého! V Yeah! prozradili kluci, jak to chodí skutečně v jejich soukromých životech…
Je to již sedm let, co Bill, Tom, Gustav a Georg založili kapelu. Od té doby tráví spolu téměř každý den! Teď čtyřka z Magdeburku vypráví…
Yeah!: Znáte se už věčnost. Co pokládáte na tom druhém za jedinečné?
Bill
: Když je někdo z nás ve špatné náladě, motivuje nás Gustav pozitivním chováním. To mám na něm velmi rád!
Georg: O Billovi si myslím, že je velmi přímý. Může se s ním mluvit o všem možném. To působí jako sám o sobě. Mimo to se sním zažije extrémně hodně zábavy!
Gustav: Tom je vždycky ten první, co dělá nějaké rozhodnutí. On vždycky ví, jak daleko zajít. To mi připadá cool!
Tom: Georg nemá žádnou dobrou stránku (směje se)! No jo, někde je docela milý a ochotný pomoci (šklebí se)!
Yeah!: Když byste museli popsat opačnou stránku, co by vás jako první napadlo?
Tom
(směje se): Georg je líný a nespolehlivý! Večer je totálně motivovaný, dělá velké plány na další den. Ráno to potom tak vůbec nevypadá.
Gustav: Tom je dost netrpělivý. Když mu něco nejde, potom u toho sedí, dokud na to nepřijde!
Georg: Bill je velmi spontánní a živý člověk. Ale teprve od 16.00 hod. Je totiž totální spáč!
Gustav: Jako vy všichni! Před 12.00 se s vámi nemůže vůbec nic dělat. Jsem potom vždycky sám, protože už vstávám velmi brzo. Potom se dívám na televizi nebo si čtu už počtvrté mé maily (směje se)!
Bill: Gustav je ranní ptáče. Připadá mi, jako typický bubeník. Je bezprostřední a přímý. Má velmi hodně energie - ale je přitom odpočinutý.
Yeah!: Existuje potom na vás nějakou špatná stránka?
Gustav
: Když se Tom raduje nebo je nervózní, potom se sebe vydává vždycky takové vysoké tóny. To mi vadí.
Georg: Dříve s námi Bill nikdy nenosil nástroje. Vždycky řekl: "Já jsem zpěvák a nosím si jenom svůj mikrofon". Ale když ostatní skutečně potřebují pomoct, vždycky tady je. Ale musí se k tomu nejdřív přemoct.
Bill: Gustav je často jedovatý. Když se dělá nějaká sranda, může být velmi rychle uražený. V tomto stavu je lepší, nechat ho v klidu, potom je to zase v pohodě.
Tom: Georg je skutečně nepořádný. V jeho hotelovém pokoji to vždycky vypadá jako na bitevním poli!
Yeah!: Znáte všechna tajemství toho druhého…Ven s nimi!
Bill
: Ok - Georg si psal nějako dobu deník. Ale to není žádné tajemství, protože jsem ho už všichni četli (šíleně se směje)!
Gustav: Měli jsme tušení, že něco takového dělá, potom jsme ho hledali. Ležel pod jeho věcmi.
Yeah!: A co v něm bylo?
Bill
: To nemůžeme přece říct.
Tom: Jistě že můžeme! Georg byl nesmrtelně zamilovaný do moji bývalé přítelkyně. Ale nic se nestalo, protože ho nechtěla (řve)!
Yeah!: Žárlil jsi Tome?
Tom
: Ne. Jenom jsme si potom z něho dělali několik vtípků. Georgovi to ale vůbec nepřipadalo legrační…