Červen 2007


Anděl smrti mi zachránil život 2.díl

30. června 2007 v 13:23 | Petik |  FF-Anděl smrti mi zachránil život
Anděl smrti mi zachránil život 2.díl
Ta básnička byla prostě nádherná,co jiného k tomu dodat,než úžasná.Pro většinu lidí by to byla jen obyčejná báseň,ale pro mě jako by byla nejen to,ale taky mnohem víc.
Zněla takhle:
Naděje
Poprvé, když spatřila jsem Tebe,
myslela jsem, že dotýkám se nebe.
Už se mi o Tobě i zdálo,
ale pořád je to příliš málo.
Mám u sebe hromadu Tvých fotek,
nenahradí však Tvůj dotek.
Moc krásně mi s Tebou je,
proč je to jen naděje?
Chci Tě líbat víc a víc,
já se ptám,ty však o to stojíš?


Bill s tamponem!

30. června 2007 v 13:15 | Petik |  Billi fotky
6c30c55119b14jd8.jpg

FR ONE n.15

30. června 2007 v 13:09 | Petik |  Rozhovory a články TH
Zdroj: FR časopis ONE, č.15
Překlad: Addy pro www.tokio-hotel-articles.blog.cz
____________________________________________
Nahráli by ste duet s nějakým francouzských umělcem, jestli ano, se kterým?
Bill: Dělat s někým duet není tak jednoduché. Musíte mít nějakou vizi, na lidskou část,
ale taky na hudební část. Ale, abych byl upřímný, neznám žádnou francouzskou rockovou skupinu, se kterou bychom mohli pracovat. Není to tak, že bych nesnášel všechny skupiny vaší země, ale je to tak, že nemám na mysli žádné jméno. Vlastně nejsme proti duetům, ale věci se musí dělat spontánně, s tím, že vás to baví, ne kvůli zisku.
Gustave, i když mluvíš málo, máš hodně fanoušků, kteří tě mají rádi. Proč nejsi tak upovídaný, když máš tak rozkošný hlas?
Gustav: (zatímco ostatní mají záchvat smíchu, Gustav se červená). Narozdíl od toho, co si fanoušci myslí, nejsem celý den smutný! Jsem prostě mlčenlivá osoba a radši nechávám mluvit ostatní. Většinou se otázky ptají na obecné věci. Ale Bill s Tomem vždycky odpovídají jako první. Je to jako ve škole, když jsme byli malí. Jak se učitel na něco zeptal, vždycky byli dva nebo tři žáci, kteří hned zvedli své ruce a odpověděli na otázku jako první, aby na učitele udělali dojem. Byl jsem z těch žáku přilepených vzadu ve třídě.
Tom: Říkáš, že jsme šprti???
Gustav: Máš to! (smích). Ne, vážně, jsem víc stydlivý a soustředěný než ostatní a jak je to možné, zkouším být nevýrazný.
Proto sis vybral hraní na bicí?
Gustav: Pravděpodobně. A možná proto, že jsem velmi líný a bubny jsou nástroj, u kterého můžete sedět po celý koncert! (smích)
Tom: V tomhle bodě s tebou souhlasím. Bubny jsou pro líné lidi! To pro mě znamená,
že ten, kdo má ve skupině lepší místo je Bill. Jenom musí nosit svůj mikrofon, pohybuje se po jevišti, dívá se po fanoušcích, sedí před davem, když chce, má dobrý život. My s Georgem musíme nosit naše nástroje v průběhu celého koncertu. navíc jsme omezeni zvukovým systémem s dráty, který nám zabraňuje jít, kam chceme. Horší než vězení! (smích). Kdybych
měl dát "Ceny za zásluhy" v Tokio Hotel, byl bych ten kdo by si zasloužil zlato,
protože já jenom nenosím můj nástroj, a ale je to už 18 let, co denně stojím vedle Billa!
Potom by dostal cenu Georg za svou práci basáka, pak Gustav, který sedí na své židli
za svými bubny, a naposled Bill, který leží vzadu, zaslouží si být poslední z těchto oceněných!
(po tomto dlouhém projevu se všichni hlasitě smějí a rozhovor má problém, aby začal znovu.
Tom a Bill po sobě háží polštáře a po pěti minutách můžu pokračovat s otázkami)
Kdyby jste si mohli vyměnit místo s některým ve skupině, kdo by dělal rád co? (otázka znovu získá hodně nadšení a každý chce mluvit. Nakonec, jako vždy, začne mluvit Tom)
Tom: Rád bych byl Georg, protože bych byl rád tak klidný jako on. A taky, myslím, že Goerg by měl rád moje místo, nebál by se flirtovat s dívkami. To je Georgův velký problém. Rád by hodně randil s holkama, ale je příliš stydlivý, aby se k nim přiblížil. Rád bych dal radu všem, co čtou tenhle rozhovor: když půjdete vedle Georga, nebojte se naskočit na příležitost, protože on by si nikdy netroufl naskočit na vás! (smích)
Georg: Ty jsi fakt šílený! I když je to pravda, narozdíl od tebe, neskáču na cokoliv živého, to neznamená, že nejsem schopná s někým flirtovat. Jsem prostě víc vybíravý než ty. (smích)
Jaká je otázka, na kterou byste už nikdy nechtěli být tázáni?
Bill: Opravdu mě unavuje otázka, proč jsme se rozhodli pojmenovat Tokio Hotel. Je to něco, co jsme řekli tolikrát, ale v některých zemích se nás na to reportéři ptají. Někdy jsem tak unavený z toho, říkat pořád tu stejnou věc, že bych radši odpověděl jinak. Hloupou věc jako: "Jmenujeme se TH, protože máme všechny koncerty v luxusních hotelových pokojích v Tokiu a potom v tomto pokoji spíme s fanoušky!"
A jaká je otázka, na kterou se vás lidé nikdy neptají, ale vy byste chtěli, aby se na ni ptali?
Georg: To je dobrá otázka!
Tom: Minulý rok jsme zodpověděli tolik otázek, že ani nevím, na kterou bych chtěl odpovědět. Ale je tu otázka, na kterou jsme nikdy nebyli tázáni a je to pro Georga lepší...A protože hádám, že se mě hodláte zeptat, co je to za otázku, budu pokračovat a řeknu vám, že se nás lidé nikdy neptají, kdo z nás je panic. Ale, jak jsem řekl, doufejme za Georga, že se nás na tu otázku nikdy nezeptají, protože bychom museli odpovědět! (Tom končí svou větu strašným smíchem, tak jako zbytek skupiny)
Georg: Všechno, co jsi řekl je nahrané, Tome. Vezmu si tě stranou a bude nahraný, protože perfektně víš, že jsem silnější než ty....Vlastně, s tímto rozhovorem, fanoušci objeví tvou pravou tvář a že dokážeš strhnout své přátele! (smích)
Tahle otázka není částí seznamu fanoušků, ale teď, musím se vás zeptat. Georgu, říká Tom pravdu?
Georg: Zeptejte se ho!
Tom: Víc nemůžu říct. Všechno zůstává tajemstvím...(smích)
Tak zpátky k otázkám od fanoušků. Nemluvili byste v rozhovorech trochu méně o sobě a trochu více o vaší hudbě?
Bill: Samozřejmě, jsme někdy trochu znudění odpovídat na otázky jako: "Jste pořád svobodní? Už jste políbili fanynku? Kdy jste naposled měli sex?..." To znamená, rozumím, že se lidé ptají na tyhle otázky, protože fanoušci chtějí vědět tyhle věci. Samozřejmě, hudba zůstává více důležitá, ale vím, že to není jediná důležitá věc pro naše fanoušky. I já, když čtu rozhovory o skupinách, které mám rád, rád bych věděl víc o osobnosti toho hudebníka. Rád vím, kdo jsou, jak se sem dostali, jaké jsou jejich vztahy ve skupině a , proč ne, jaké vztahy mají s fanoušky a jejich osobní život. Proto na tyto otázky, které se netýkají hudby, odpovídám, i když někdy jsem z toho opravdu znuděný.
Neštve vás, že vás fanoušci pronásledují a kdekoliv na vás čekají?
Tom: Upřímně, většinou, když se dostaneme na místo a mnoho fanoušků tam na nás čeká, jsme fakt šťastní. Samozřejmě někdy, je tam tolik lidí, že je těžké, dostat situaci pod kontrolu, ale zpravidla jde všechno dobře. Ale je pravda, že chování některých fanoušků je vrchol. Co nás nejvíc šokuje je násilné chování některých partiček fanoušků. Je to horší než na fotbale, opravdu, cítíme se z toho zle. Jsme tu, abychom dělali hudbu a bavili lidi. Ne se navzájem bít.
A co si myslíte o lidech, kteří jsou schopní spát venku před koncertem, aby byli
v hale první a byli v první řadě?
Bill: Upřímně, když je to nebezpečné nebo když si tito fanoušci vymýšlí bláznivé
příběhy, aby sdělili rodičům, že nespí doma, je trochu problematické. To znamená,
byl jsem taky fanoušek a vím, co je to čekat venku osm hodin, v dešti, abych byl
v prvních řadách na koncertě. Dělal jsem to kvůli Neně a nelituju toho. Ti, kteří
nikdy nebyli fanoušci, tomu nemůžou rozumět Někdy říkáme, že když milujete,
není to pro vás důležité a myslím,že fanoušci se o to nestarají. Nakonec,
nejdůležitější věc je, že to dělají pro nás.
Kdybyte mi to řekli před dvěma lety, nevěřil bych vám.
Končíme s trochu bezvýznamnou větou...Bille, jaké je tajemství tvého účesu?
Bill: Všechno je ve výběru spreje! (smích) Nechci dělat reklamu, ale ten, co používám, je úžasný! I když to zabere 30 minut každé ráno, jakmile je to hotové, jsem ok pro celý den...
Georg: Tajemství Billova účesu je jenom to, že má nemyté vlasy! (smích)

ZABILI FANS TH!!

30. června 2007 v 13:09 | Petik |  Novinky!!!
2.6.2007 v 23:15, v Petrohradě byla fanynka Tokio Hotel, které bylo teprve 13 (!!!) let, surově zbita tlupou (promiňte já je jinak nemůžu nazvat...) antifanoušků...Se smrtelnými zranění byla převezena do nemocnice a dva týdny strávila na JIP... Samo o sobě je to hrozný, ale horší je to, že ta holčina včera, nebo předevčírém umřela....Mimochodem jemenovala se Olga...
zdroj: Zde


Tome??? xD

30. června 2007 v 13:06 | Petik |  ♥Tomík♥
Reportér: A nejlepší otázka. Otazka od fanouška pro Toma: Jak se ti povedlo aby ti kalhoty držely ?
Tom: Eh? Co?...
Reportér: Jak ti držej kalhoty?
Tom: Mám pásek, jako každy normalní člověk. Mám Pásek, obyčejný pásek a zvláštní zpusob chůze..
Georg: Musíš chodit jako kačer.
Tom: Jdu nohama trochu od sebe- ale to musím dělat v každém případě. Dokonce ikdyž si vemu těsné kalhoty, protože mám hodně mezi nohama..
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Co milujou twins?

30. června 2007 v 13:02 | Petik |  Zajímavosti
Schmalzkuchen= Tomův a Billův oblíbený "mastný koláč"
Na jednu porci:
  • 500g pšeničné mouky
  • 250g práškového cukru
  • 350g vepřového sádla
  • 5g citronové kůry
  • 5g kypřícího prášku
  • lžička soli
  • 2 vejce
Omyj pořádně citron a nastrouhej z něj kůru. Z přísad uhnětej těsto a z něj potom rolku o průměru 5 centimetrů. Ty dej asi na hodinu do lednice. Nakonec z rolky nakrájej asi centimetr tlustá kolečka a dej je na vymaštěný a moukou vysypaný plech. Peč na 200° a občas zkus konzistenci těsta. Až se nebude lepit, máš hotovo.

Na sedačkách

30. června 2007 v 12:48 | Petik |  Tokio Hotel fotešky
т

Bohatství nebo láska???-XII.

30. června 2007 v 12:47 | Petik |  FF-Bohatství nebo láska???
"Jo jasně, že jo. Ještě chvilku a jsme tam." odpoví mi Sára, natáhne svou ruku a namíří s ní na ostrov. "Vidíš? Tamhle to je ten ostrov. Už se nemůžu dočkat." řekne Sára a zasněně se dívá na ostrov. Páni, tam to musí být asi opravdu skvělé když je Sára tak nadšená… Najednou zaslechnu Toma jak říká: "Tak co, brácha? Těšíš se?" "Jo jasně, že jo." odpoví mu Bill, ale moc nadšeně to nezní… Potom dojde až k nám a opře se o zábradlí… Sakra, musí si stoupnout vedle mě??? To mi dělá naschvál… Stojím jako přimražená a koukám někam pryč jen abych se nemusela dívat na Billa… Sleduji moře a v duchu si říkám nedívej se na Billa, nedívej se na něj! Po chvíli neodolám a zvednu hlavu… Podívám se na něj a setkám se s jeho pohledem… Mýlila jsem se když jsem si myslela, že se dívá na ostrov nebo na moře… Stojí opřený o zábradlí a upřeně mě pozoruje… Chvíli se mu dívám do očí… Jeho pohled je takový smutný řekla bych… Zřejmě kvůli mně… Promiň mi Bille, promiň… Říkám si v duchu… Nahlas však neřeknu nic... Sklopím svůj pohled a znovu se zadívám na moře… Proč to musím mít tak složité??? Proč sakra??? Kdyby nebylo toho blbého zasnoubení všechno by bylo jinak… Já vím, že vdávat se mám až za rok a taky vím, že si Cheranda vzít nechci… Ale taky vím, že si nemůžu začít nic s Billem… Možná, že ze začátku bychom byli šťastní jenže můj otec by mi nedovolil s ním chodit… Zvlášť teď když mě zasnoubil… Nevím, co mám dělat… Možná by mi pomohlo promluvit si se Sárou teď na to, ale není vhodná chvíle… Možná potom někdy později… "Vystupovat! Už jsme tady!" slyším Sářin nadšený hlas…

Plákát s podpisy

30. června 2007 v 12:45 | Petik |  Tokio Hotel fotešky
Tokio Hotel

Dream´Up - Kvíz express - Bill

29. června 2007 v 20:39 | Petik |  ♥Billik♥
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Snažil ses někdy předstírat, že je ti blbě, abys nemusel do školy?
a) nikdy
b) někdy
c) často <--
Co s potěšením okusuješ?
Nesnáším čokoládu a miluju kyselé gumové medvídky.
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, nenávidím prohru <--
b) Ne
Myslíš si, že jsi chytřejší, než tví kamarádi?
a) Ano <--
b) Ne
Tvá sexuální aktivita je:
a) neexistující
b) jedenkrát měsíčně
c) jedenkrát týdně
d) jedenkrát denně
[Všechno přeškrkal]
Nosil by jsi brýle, kdybys viděl přes oblečení
a) Ano <--
b) Ne
Závidíš někdy, když vidíš kluka s pěknou holkou?
a) někdy
b) nikdy <--
Popral ses někdy s cizím člověkem?
a) Ano <--
b) Ne
Jaký druh filmů máš rád?
a) akční <-
b) horor <--
c) romantický <--
Jakému prohřešku by si nebyl schopný říct "ne"?
Lenivosti, hrdosti, hněvu
Jaký prohřešek ti leze na nervy?
Lakomství, žárlivost

Dream´Up - Kvíz express - Tom

29. června 2007 v 20:39 | Petik |  ♥Tomík♥
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Předstíral si někdy, že jsi nemocný, abys nemusel do školy?
a) nikdy
b) někdy
c) často <--
Co s potěšením okusuješ?
Švestky
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, nenávidím prohru <--
b) Ne
Myslíš si, že jsi chytřejší, než tví kamarádi?
a) Ano <--
b) Ne
Tvoje sexuální aktivita je:
a) Neexistující
b) Jedenkrát za měsíc
c) Jedenkrát za týden
d) Jedenkrát za den
=> Jednou za hodinu !!!
Nosil by jsi brýle, kdybys viděl přes oblečení
a) Ano <--
b) Ne
Závidíš někdy, když vidíš kluka s pěknou holkou?
a) Někdy
b) Nikdy <--
Ne, jsem to vždycky já, kdo má vedle sebe pěknou holku!
Porval ses někdy s cizí osobou?
a) Ano
b) Ne <--
Jaký druh filmů máš rád?
a) Akční <--
b) Horor
c) Romantické
Jakému prohřešku by si nebyl schopný říct "ne"?
Přepychu, lenosti
Jaký prohřešek ti leze na nervy?
Žárlivost

Dream´Up - Kvíz express - Georg

29. června 2007 v 20:39 | Petik |  ♥Georgi♥
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Předstíral si někdy, že jsi nemocný, abys nemusel do školy?
a) nikdy
b) někdy <--
c) často
Co s potěšením okusuješ?
Chipsy
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, <-- nenávidím prohru
b) Ne
protože jsem ctižádostivý!
Myslíš si, že jsi chytřejší, než tví kamarádi?
a) Ano <--
b) Ne
Tvoje sexuální aktivita je:
a) Neexistující
b) Jedenkrát za měsíc
c) Jedenkrát za týden
d) Jedenkrát za den
[všechno přeškrknul]
Nosil by jsi brýle, kdybys viděl přes oblečení
a) Ano <--
b) Ne
Závidíš někdy, když vidíš kluka s pěknou holkou?
a) Někdy
b) Nikdy <--
Porval ses někdy s cizí osobou?
a) Ano
b) Ne <--
Jaký druh filmů máš rád?
a) Akční <--
b) Horor <--
c) Romantické
Jakému prohřešku by si nebyl schopný říct "ne"?
Leninovsti, luxusu
Jaký prohřešek ti leze na nervy?
Chamtivost, žárlivost

Dream´Up - Kvíz express - Gustav

29. června 2007 v 20:37 | Petik |  ♥Gusta♥
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Předstíral si někdy, že jsi nemocný, abys nemusel do školy?
a) nikdy <--
b) někdy
c) často
Co s potěšením okusuješ?
Čokoládu
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, nenávidím prohru <--
b) Ne
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, nenávidím prohru <--
b) Ne
Tvoje sexuální aktivita je:
a) Neexistující
b) Jedenkrát za měsíc
c) Jedenkrát za týden
d) Jedenkrát za den
[všechno přeškrknul]
Nosil by jsi brýle, kdybys viděl přes oblečení
a) Ano <--
b) Ne
Závidíš někdy, když vidíš kluka s pěknou holkou?
a) Někdy
b) Nikdy <--
Porval ses někdy s cizí osobou?
a) Ano <--
b) Ne
Jaký druh filmů máš rád?
a) Akční <--
b) Horor
c) Romantické

Jakému prohřešku by si nebyl schopný říct "ne"?
Lakotě, pýše
Jaký prohřešek ti leze na nervy?
Lakomství, žárlivost

Tom a "anti"blogy..xD

29. června 2007 v 20:24 | Petik |  ♥Tomík♥
"Chodím také rád na anti-blogy o TH. Vždycky mě to dokáže rozesmát. Pokaždé je tam něco takového, jako že jsme boy-band, a že Bill je homosexuál."
hheehhe tak to nekomentuju.....radši

Jak s nima de čas?

29. června 2007 v 13:12 | Petik |  Tokio Hotel fotešky
Užasné fotky a jak jim to sluší!!!

Tak co???

29. června 2007 v 13:12 | Petik |  Moje keci
Tak co jak ste dopadli s výzem???? Doufám že to až taaak strašné nebylo ne?? No já sem spokojená mám tři trojky!!! Sem myslela že to bude horšííí!!! A co vy? A kam miříte na dovču? Pochlubte se...
Jooo a přeju vám moooooc krásne prazky pořádně si je užijte!!!!!

Karty TH

29. června 2007 v 13:09 | Petik |  Zajímavosti