Duben 2007

Zarach

28. dubna 2007 v 17:45 | Petik |  Moje keci
Lidičky tedka mám týden zaracha na kompl tak se asi budu hazet je příležitostně nebo vubec :( newim papa :((

Animka dvojčátek

27. dubna 2007 v 21:09 | Petik |  Animačky
(240x180, 695Kb)


S fans

27. dubna 2007 v 21:05 | Petik |  Billi fotky
Billik s little fans lol!!!

No comment!!!

27. dubna 2007 v 21:03 | Petik |  Rozhovory a články TH
Tokio Hotel- Zákaz pro Tokio Hotel!
Berlín- Jsou to sice teprve zelenáči, ale rámus dělají už jako tvrdí rockoví chuligáni.
..
Tito čtyři chlapci z Německa z veleúspěšné teenegerovské skupiny "Tokio Hotel"se proháněli v berlínském nóbl hotelu "Radission SAS" tak zlomyslně, že z toho byli recepční vyřízení.
Seznam hříchů:
-Tři dny se chlapci ze skupiny zavírali v apartmá, pokojová služba k nim neměla žádný přístup. Stoly a postele byly poražené a poškozené.
- Ve tři hodiny ráno povykovali členové skupiny s elektrickými koloběžkami skrz hotelem, dokonce poráželi hosty.
- během jedné gala večeře stříkali "Tokio Hotel" z pokojového balkónu pivo na pobuřené hosty.
Manažér Tokio Hotel David Jost: "Hotel nám dal na vědomost, že nás okamžitě přidali na "černou listinu" a už je více nesmíme navštívit."

Animka Billina

27. dubna 2007 v 21:03 | Petik |  Animačky
ThLebDieSekundeTh.blog.cz

Trapasy a nehody na turné!

27. dubna 2007 v 20:59 | Petik |  Rozhovory a články TH
Jaké trapasy a nehody se vám dosud na tour přihodily?
-Tom: Tady se stalo tisíce věci, skvělé bylo, když Bill místo pátek třináctého řekl Velký pátek - ale publikum se potom smálo s námi.
-Bill: Jo, jo, ale je to dobré…za to Tomovi jednou selhala kytara, na show jsem měl skoro srdeční infarkt, ale potom jsme si ho celé dny dobírali.
-Georg: Drsné také bylo, když náš kameraman spadl při show nečekaně z podia, byl ve středu nahoře u Gustava - když jsme ho potom po show uviděli, nebylo to tak veselé, měl totiž na bradě obrovskou modřinu, teď je zase všechno dobré.
-Tom: Co mě právě napadá bylo taky odporné - uprostřed když mě právě brala kamera, letěl na mě z publika kondom, ale nebyl zabalený (iiiiii všichni) a kde ten hajzl přistál? Pěkně na mojí kytaře a odporně se tam přilepil. Samozřejmě jsem nemohl přestat hrát a musel jsem divoce třást s kytarou, dokud to konečně neodpadlo. A celou dobu kamera na mě!
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Kluci na zkoušce

27. dubna 2007 v 20:57 | Petik |  Tokio Hotel fotešky
Jééééééé já mám stejné triko jako Bill :-))

Kde máš tu ruku?

27. dubna 2007 v 20:55 | Petik |  Billi fotky


Uuuuu Gusto!!!!

26. dubna 2007 v 19:48 | Petik |  Gusti fotky
No nebudu se k tomu nějak vyjadřovat!!! :-))

Kdo mu co zase vzal?

26. dubna 2007 v 19:46 | Petik |  Tomi fotky
(700x525, 86Kb)
Tomíkovi někdo něco vzal nebo nedal!! :-))

Prcek Gusta

26. dubna 2007 v 19:45 | Petik |  Gusti fotky
ein Bild
Malinkej Gustík totálně roztoilej!!!!!

S Billem

26. dubna 2007 v 19:39 | Petik |  Animačky


Hledá se andílek-zn: Pro Billa-IX.

26. dubna 2007 v 19:36 | Petik |  FF-Hledá se andílek-zn: Pro Billa
,,Ale notak Tome,prober se!"křičim mu do ucha,ale ten si vede furt svou.,,Já chci pusinku na dobrů noc!"a už zase špulí pusu.Těsně mě k sobě mačká.Potřeboval by studenou sprchu!,,Víš co,já ti dam tu pusu a pak si pudeš lehnout,jo?",,Půsů!"mektá přivožrale.,,Ale dyť jo!"vlepim mu pusu a vedu ho k jeho posteli.Ještě mu sundam tričko,aby nespal v šatech,chci ho celýho převlíct do pižama a sundat mu boty,ale von mě trotl místo toho hned zalehne a to rovnou do Billovo postele.,,No sakra Tome prober se!"řvu,ale von už chrápe.No to je skvělí,co já budu dělat?Tak se ho snažim vod sebe odstrčit,protože ta poloha,jak na mě leží je fakt strašná.Je na mě celej natáhlej a mě kouká jenom kousek hlavy.K tomu ještě začal úplně hrozně chrápat.,,Do háje,tlačim do něj,ale nehnu s nim!"Teď začíná ještě něco mumlat.,,Mamine,plínku ne!"Ježíš,to by mě zajímalo na co myslí!.... ,,Musim to vyplyvnout!"Vykulim na něj oči.Co to mele zase teďka?Kruci,co chce jako vyplivnout? ,,Musim to vyplyvnout!"zamumlá ještě jednou a začne na mě slintat. ,,Vyplivnout to musim!"opakuje pořád a slintá mi eště víc do obličeje.No fuj!!!Kde je ten Bill??? ,,Chce se mi na záchod!"No to snad ne?To už je moc! Se na mě ještě pochčije,ne?! ,,Musim zvednout prkýnko!"Bože zachraň mě! ,,Bill mi vynadá,když nezvednu prkýnko!"To je fakt idiot!
Ozve se zase nějaká rána.,,Kurňa!"zvedá Bill ze země koště o který zakop.Slyšim ho!Snad není vožralej jako Tom???Kroky jsou slyšet docela plynule.Dopotácí se k svojí posteli.Je docela tma.,,Lillinko,andílku!"šeptá,myslí si že Tom(kterej na mě leží sem já)!no ještě tak aby sebou seknul na nás!To by byl vrchol.,,No seš taky vožralej nebo,co???"zaječim a Bill se vzpamatuje.Rozsvítí lampičku.A začne na nás blbě koukat.,,Sakra,nečum tak a vodval ho ze mě!"Bill valí očima:,,Co se tady dělo?",,Přišel celej vožralej a když sem ho chtěla převlíct a uložit do postele,tak se na mě bohužel svalil.A ty se bůhvíkde couráš!"nadávam Billovi.Von se ještě rozkoukává.,,Tak už ho odstrč nebo se na mě pochčije,před chvílí něco takovýho řikal!"mluvim na Billa už uplně bezmocně.,,Jo jo hned!"Nahrne se k němu a odstrčí ho.,,No hurá!"sršim štěstím a Bill si mezitím prohlíží moje spodní prádlo.,,Nemůžeš se dívat někam jinam?",,Pro promiň!"vykoktá a otočí se.Já si na sebe navlíknu pižámko a zezadu na něj nečekaně skočim.,,He Billí!"Bill ztratí rovnováhu a spadne do postele na Toma. ,,Eh ehzezadu ne!"začne zas mumlat Tom a já chčiju smíchy.Válim se po zemi.Bill se od Toma zvedne a směje se se mnou.Najednou se ne mě nějak divně dívá,tak se radši zvednu a lehnu si k Tomovi na postel.Bill si tam lehne taky.Tom si pro změnu začne zpívat: ,,Když se zamilujekůň….na na na na "………chytáme další výgeb.Bill si ke mně lehne blíž,otočí se na bok a začne si mě jakoby prohlížet.Tak čekam,co příde.Radši se od něj odvalim.Tom začne zas chrápat a do toho opět mumlá: ,,Už budu,už budu!"na posteli sebou vrtí.Si snad myslí,že ta postel je holka!A dopředu a dozadu,až se ozve další rána.Tom při tom spadnul z postele.Ale chrápe dál!Koukam,že se asi nevyspim!
,,Lilli?"spustí Bill.,,No?",,Když se tě na něco zeptam,odpovíš mi popravdě?"A její,je to tady!,,Jo!"odpovim mu.Už se ke mně zase přiblíží,a tak sme úplně na kraji.Ležim na zádech a Bill na boku.Tak co z něj vypadne???,,Miluješ někoho?"No to sem mohla čekat.Dlouze se mi podívá do očí a já se mu dívam do obličeje.Tenhle jeho pohled nesnesu a ucuknu.,,Hmm…no,už to tak vypadá,že někoho jo."mrknu nevinně na něj.Pořád se na mě kouká.Jen ať neudělá,to co chce udělat!Ať se se mnou nezačne líbat.Už se ke mně naklání.Já mu ale uhnu a tak mě políbí na čelo….jé!aby si zas nemyslel,že miluju někoho jinýho.Mě se líbí,jak se o mě hádaj!Budu si s nima ještě chvíli hrát.Bill sebou trochu cukne,když jsem mu uhla.Neni si jistej,jestli neudělal chybu.Ne,Billíčku,to si neudělal,myslim si pro sebe!A přisunu se blíž k němu.Je to dobrý.Zase po mě kouká,he!Jen ať už se na nic neptá!,,Billí,dej mi ten polštář,co na něm ležíš,mě dva nestačí!"(Tomovi sem ho už čmajzla),,A to mě zase necháš spát bez polštáře?Mohla by si mi za to dát třeba nějakou odměnu!Jinak ti ho dneska nedam.",,Jakou odměnu?"zlobim se jenom jako na oko.,,No třeba pusinku na dobrou noc!"Co s tou pusou všichni dneska maj?,,Ty si ale vyděrač!A pak mi ho dáš?",,Pak jo!"cukaj Billovi koutky.,,Mno tak dobrá!"Přilepim se k Billovo rtíkům.On se ke mně ještě víc přitiskne.Tohle teda jako vobyčejná pusa není.My se líbáme!Cítim špičku jeho jazyku na mym,jak si s nim začíná pohrávat.Chvíli sem jak někde jinde.Běhá mi mráz po zádech.Nechávám se líbat a oplácímu mu stejnou mincí,než si uvědomim,že myslim i na Toma.Rychle do Billa drknu a odstrčim ho od sebe.,,Chtěl si normální pusu,tak proč si mě začal líbat?"…… ,,Kde máte kožichy,táhne mi na nohy!Apolo 13 přistává!Sundejte si podprsenky a ať to jede!"oživý Tom opět atmosféru svýma kydama…
(Zuzana)

Výtlem na konzíku :-))

26. dubna 2007 v 19:34 | Petik |  Zajímavosti
Bill ukázal Tomovi na jeden transparent mezi fanouškama a začal nahlas číst: "Hagen ist die Nr. 1" (Hagen je číslo 1) a potom řekl: "Možná všichni nevíte, že druhé Georgovo jméno je Hagen" a nato se dvojčátka začala šíleně smát, ale Georgovi se moc do smíchu nechtělo...

Mannheim - 21.4.07 - fotky (by Nesli)

26. dubna 2007 v 19:32 | Petik |  Zimmer 483-tour
Zajímavé fotky havně 1 a 2 hehe!!!


Mix TH

26. dubna 2007 v 19:30 | Petik |  Tokio Hotel fotešky
img444/7634/uedw001az7.jpg