Tohle údajně napsal Billi do FC

30. prosince 2006 v 14:50 | Petik |  Rozhovory a články TH
Dovedu si představit, co si ted' myslíte. Vidíte moje jméno a myslíte si: Další, kdo nás chce naštvat. Dobře, v tom případě tohle nemusíte číst. Jak jsem se dostal na tuhle stránku? Známe lidi, kteří taky chodí do různých fór, ale oni nikdy neřeknou,že nás znají. Proto neposlouchejte ty, kteří říkají, že nás znají. Naši opravdoví přátelé by to nikdy neřekli. Myslím,že je to rozkošné, když o nás mluvíte a vyměnujete si myšlenky, nicméně mnozí zachází příliš daleko. Jsme taky lidé a máme své soukromí, které pro nás znamená velmi mnoho. Jsme mladí, kocháme se naší dobou a jsme št'astní. Viděl jsem tu leccos a jediné, co mi zbývalo bylo pouze zakroutit havou.

Líbí se mi to, co ted' dělám, ale často se ptám sám sebe, proč se vypouští tak moc zpráv, ve kterých se fantazíruje, například na téma jak líbám, jaký jsem v posteli? Objevují se fotky dívek, které údajně jsou moje přítelkyně a tyhle dívky začnou zesměšnovat', říkají o nich, že jsou šeredy atd. To není normální!
Prostě mějte požitek z naší hudby, koncertů a nehrajte si s naším soukromím, protože řeč jde přece jenom o Tokio hotel a ne o přítelkyních, kamarádech, sousedech nebo psech. Nebojte se o nás tak moc, všechno je u nás v pořádku, žijeme naším snem, a vy všichni jste základ toho, že máme právo ho žít. A to bude poprvé a naposledy, co sem píšu. Prostě se chci trochu osvobodit, smět pochopit pár věcí.
S pozdravem Bill
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | E-mail | Web | 30. prosince 2006 v 18:17 | Reagovat

máš u mě cenu za bleskovku...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama