FF-Nový člen rodiny

4. prosince 2006 v 14:11 | Petra |  Jednodílné FF
Ležím na posteli a jen tak koukám do prázdna. Najednou vtrhne do pokoje moje dvojče se slzami v očích. Blani ,řekne, stala se strašná věc Standa umřel. PANE BOŽE TO NE!!
Lehneme s vedle sebe na postel a potichu pláčeme pro našeho milovaného strýce. Ani ne za dva dny se konal pohřeb. Jelikož teď teta neměla nikoho snažili jsem se jí jako rodina pomáhat, a tak se pořádalo mnohem víc rodinných srazů a výletů než bylo obvyklé a když už se nám začínalo ze všech těch babiček tetiček bratránku a strýčku dělat na nic, přišla příjemná změna.
Zase jsme jely na teď už tolik zprotivený sraz ale kromě rodiny tam byl taky někdo neznámý, tetin nový přítel, který se představil jako Thomas, byl z Německa, ale mluvil docela obstojně česky. Všichni byly rádi že je teta zase šťastná a Thomas byl bez problémů přijat do rodiny.
Po pár měsících nám volá teta s úžasnou novinkou "Já a Thomas se budeme brát" . Páááni to šlo celkem rychle řekne zaraženě moje dvojče Simona, která je romantická duše a představuje si lásku jedině na celý život. Já, která dává přednost volným vztahům jsem štěstím bez sebe a nemůžu se dočkat až bude svatba. "Dnes odpoledne přijde teta Ludmila s Thomasem" řekne mamka při snídani. Hmmmm….. nevzrušeně odpovím a dál si liji si mléko na vločky. Po škole mám jako obvykle fofr musím se naučit a připravit na atletiku. Simona leží a kouká jak pobíhám po pokoji potom oznámí, že ještě než půjde na keramiku tak se staví dole u babičky pozdravit tetu Ludmilu a odkráčí. Naházím věci do tašky, pohladím kocoura a se zpožděním utíkám ze schodů na verandu. Když už mám skoro obuté boty tak na mě volá babička " Blaničko pojď pozdravit návštěvu" odpovím "Ale babi já spěchám, vždyť tam byla Simona" .
HNED POJĎ SEM!!! Uf Uf z babičky jde pořád strach i když už má svá nejlepší léta za sebou. Tak jdu trochu uraženě do obývacího pokoje prarodičů a najednou ztuhnu. Na pohovce sedí moje teta, nastávající strýc a světe div se dvojčata Kaulitzovi. V tu chvíli nejsem schopná slova. Nakonec přeci jen ze mě vypadnou ty největší pitomosti pod sluncem. Vy jste Tom a Bill Kaulitzovi? Odpověď zní samozřejmě ano. A rozumíte česky? Dvojčátka znovu přikývnou. A nejste náhodou halucinace? Oni svorně odpoví že opravdu halucinace nejsou.
V tu chvíli mi naštěstí zazvoní telefon, volají mi moje kamarádky ať pohnu zadkem nebo na mě čekat nebudou. Nejradši bych si dala facku. Chovala jsem se jako ubohá slepice. Na atletice se vůbec nesoustředím a zakopnu o překážku, naskočí mi modrozelená modřina. AU KURVA TO JE DENSKA DEN. Zařvu na celý stadion. Kulhám domů a říkám si jak je ten život nefén, (modřina totiž v kombinace se sukní nevypadá moc přitažlivě). Napadlo mě jak se asi chovala Simona. Na odpověď jsem nemusela dlouho čekat dvojče mi šlo naproti. Nejdřív se lekla mého kolene, ale protože se mi takovéhle věci stávaly často tak mě jen mlčky začala přidržovat. Blani já jsem takoví dřevo,oznámí, já se nezmohla na nic jiného než na ně koukat jak tele na nový vrata. Ulevilo se mi, že jsme na tom (jako ostatně vždy) stejně. Dotrmácely jsme se domů a doufaly, že návštěva už odešla OMYL!
Hned jak jsme zavřeli domovní dveře a šly na verandu už na nás všichni volali Blaničko Simonko pojďte sem…..
SIMI TO JE NÁŠ KONEC. KLID TO ZVLÁDNEME.
A tak jsme šly nebo já spíš kulhala znovu do obývacího pokoje. Nejdříve všichni zvolali Simonko co to máš s kolenem? Odpovím já jsem Blanka Simona stojí vedle a zakopla jsem o překážku. Holka nešťastná ty se jednou na té atletice zabiješ. Po chvíli ticha řekne teta tohle jsou synovci Thomase Tom a Bill taky jsou dvojčata. Pche jako bych to nevěděla řeknu si v duchu. Odpovím těší mě, já jsem Blanka a tohle je moje dvojče Simona. Po krátkém vyložení našeho dětství kde babička barvitě líčí jak jsem ležela v nemocnici s otřesem mozku a poblila tam celou postel, nebo jak mi Simona jako malá načůrala do pusy (hmm…díky babi). Jsme obdržely pozvánku na svatbu speciálně pro nás. Po rozdání pozvánek jsem začala být uvolněnější a chovala se spontánně a nemohlo mi uniknou že na mě Tom pomrkává. Zato Simona seděla zaraženě v křesle a červenala se zdálo se ale že sestřina stydlivost se Billovi líbí a také se vyměnily pár významných pohledů. Když návštěva odcházela byla už úplná tma. Každá si potřásla s Tomem a Billem rukou a každá taky doslala pusu na tvář (to jsem byla červená i já :o)). Blani ,řekne mi dvojče noc před svatbou, zítra to bude podruhé co je uvidíme musíme se chovat přitažlivě a spontánně. Ha HA to říká ta pravá ta která minule seděla v křesle byla rudá jak rak a ani nepípla zchladím sestru. Já vím ale teď se budu snažit řekne odvážně. A s tímto přesvědčením obě usneme. Brzy ráno zvonil budík a jedna z nás ho vypla ale já to nebyla PŘÍSAHÁM. Vzbudil nás až zvonek šla jsem otevřít dveře a tam stáli Tom a Bill. Zeptala jsem se poněkud šišlavě protože mám rovnátka na noc co se děje a Tom mi odpoví "Nebraly jste telefony tak jsme se přijeli podívat jestli se vám něco nestalo krásko" . KRÁSKO!! KRÁSKO?? KRÁÁSKO…..zní mi v uších, z mého snění mě vytrhne až pohled na hodiny. KURVA SIMONO MY ZASPALY. Začaly jsme běhat po bytě jako splašené a chystat se. Díky pomoci Billa (který nás profesionálně nalíčil) a Toma (který ochotně zapínal a upravoval šaty) jsme vše stihly včas. Obřad byl nádherný a když můj oblíbený člen rodiny řekl své posvátné ano i mě se objevily slzy v očích na rozdíl od Simony která začala brečet už když nevěsta přicházela k oltáři. Po obřadu se konala na zahradě tetiny chaty oslava na počet novomanželů. Samozřejmě, že nechyběl ani taneční parket a DJ :o). Z počátku jsme pouze slušně konverzovali s novými členy rodiny abychom neudělaly tetě ostudu. Jenomže potom pustil DJ náš nejoblíbenější ploužák nothin else matther od Metallica. Šla jsem si sednout doufala že celý ploužák neprosedím na zadku. Dlouho jsem čekat nemusela po chvíli se přede mnou objevil Tom a požádal mě o tanec já s úsměvem přijala. Nemluvili jsme, nebyla potřeba a ke konci písničky nikoho nepřekvapilo že se z tanečního parketu vytratily dva páry. Zašly jsem s Tomem za chatu a on řekl "těžko se mi to říká, ale já tě miluju" Přikývnu. Tom se ke mně přiblíží, pevně mě obejme zavře oči a ………… ………………………………………….ale no tak, co by asi tak jste dělaly vy?
BIKA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama